Visefektīvākā cīpslu un saišu ārstniecība Jūsu zirgam

Medrego piedāvā EquiCell produktu cīpslu un saišu ievainojumu ārstēšanai.

Inovatīvajai cilmes šūnu terapijas tehnoloģijai, kurā tiek izmantotas nenoteiktas šūnas no zirga ķermeņa, piemīt potenciāls izārstēt zirgus vēl labāk nekā jebkad iepriekš.

Cilmes šūnu terapija zirgam

Cīpslu un saišu ievainojumi

Cīpsla ir blīvo saistaudu tips, kas sastāv no resniem, cieši savienotiem paralēliem kolagēnšķiedru pinumiem. Tā savieno muskuli ar kaulu un palīdz kustināt skeletu. Saites ir līdzīgas, tikai tās savstarpēji savieno kaulus un nodrošina stabilitāti.

Kad zirgs kustina cīpslas, tas nostiepj cīpslas šķiedras līdz noteiktai robežai, kas to ievērojami novājina. Kad cīpsla savelkas atpakaļ, tās darbību būtiski kavē asins plūsmas trūkums šajā vietā. Asinis nodrošina dažus dzīšanas mehānismus, tostarp arī pieaugušas cilmes šūnas, kuras spēj transformēties specifisku šūnu veidos, kuri nepieciešami, lai ķermenis pats sevi ārstētu (šajā gadījumā cīpslu šūnās). Ja cīpsla nesaņem gana daudz palīdzības, tā var attīstīt rētaudus, kas novājina cīpslu, jo rētaudi nav elastīgi un to saaugums ir paviršs.

Ievainojuma sadzīšanas process ir ilgs – tas var ilgt sešus mēnešus līdz pat gadu. Ja zirgs ir atsācis savu kustīgo darbību, un cīpslu sadziedēja lielākoties rētaudi, vājā cīpsla var atkal tikt traumēta, radot atkārtotu ievainojumu.

Produkta detaļas

Medrego EquiCell transplantācijas materiāls satur 10 miljonus sterilu alogēnisko zirga mezehniālo audu šūnu, kas ir aseptiski iepakotas lietošanai gatavā šļircē vai flakonā.stem cell therapy for horses

Veicot testus ar dažādu šūnu skaitu (5 – 20 miljoni), mēs secinājām, ka 10 miljoni šūnu ir optimālais daudzums visefektīvākajiem ārstniecības rezultātiem.

Mēs varam piedāvāt Medrego EquiCell produktu, kurš satur no taukaudiem iegūtas šūnas, kā arī produktu, kas satur cilmes šūnas, kas ir iegūtas no mūsu pašu atrastā unikālā avota (īpaši aktīvu šūnu avots).

Kā tas strādā

Zirga cilmes šūnas ir pieaugušo multipotentas cilmes šūnas, kas var transformēties specializētās šūnās un kam piemīt spēja reģenerēt dažādus audus, tādus kā skrimšļa, kaula, cīpslu un muskuļu audus.

Šīs šūnas samazina rētaudu veidošanos. Tās rada trofisku, imunosupresīvu, pretiekaisuma un anti apoptisku efektu un aktivē paša ķermeņa cilmes šūnas, pārveidojot lokālo vidi un tādējādi stimulējot audu reģenerāciju.

 

Rezultāti un ieguvumi

Allogēns, standartizēts un gatavs lietošanai EquiCell nodrošina sekojošās priekšrocības:

Neinvazīva procedūra, kas tiek veikta, lai iegūtu mezenhimālās šūnas individuālajam dzīvniekam.
EquiCell sagatavošanā tiek izmantotas jauna un veselīga zirga donora šūnas.
Samazinātatas sāpes un iekaisums zirgam.
Augsti homogēna zirga mezenhimālo šūnu populācija, kas iegūta
ar īpašu šūnu ieguves un sagatavošanas tehnoloģiju.
Tūlītēja šūnu pieejamība transplantācijai.
Uzlabota zirga mobilitāte (samazinātas sāpes, stīvums un klibums).
Ilgtermiņa reģenerācijas efekts, kura rezultāti redzami jau pēc 2 nedēļām.
88% pozitīvu rezultātu rādītājs no mūsu klientiem un par 90% samazināts risks atkārtotu savainojumu iegūšanā.
*Saistību atruna: Medrego reģeneratīvās medicīnas produkti nav klasificējami kā medicīniskie produkti** vai veterinārās zāles. Medrego produkti satur sterilas dzīvnieku mezenhimālās audu šūnas, kas ir paredzētas lietošanai tikai dzīvniekiem. Produkts ir izgatavots pēc veterinārārsta pieprasījuma.
** Definīciju veterinārajām zālēm Eiropas Savienībā var atrast 2. pantā Eiropas Parlamenta un Padomes Direktīvā 2004/28/EK, grozījums Eiropas Parlamenta un Padomes Direktīvai 2001/82/EK.

Ieteiktie raksti:

Horse tendon and ligament injury treatment with stem cells3 common equine injuries & ways to treat them

Three common types of equine tendon and ligament injuries and how veterinarians treat them.

horse tendon and ligament injury treatment with Medrego stem cell therapy and tissue supportTreating horse injuries and supporting healthy tissues

Tendon and ligament injuries can affect horse performance level and quality of life. Read about how to treat and support them.

Horse suspensory ligament injury treatment with stem cell therapyHorse suspensory ligament injuries and treatment ways

All you need to know about how to identify & treat horse suspensory ligament injuries to prevent unnecessary equine health problems.