Efektīvākā artrīta ārstniecības metode Jūsu sunim

Mēs piedāvājam Medrego CaniCell suņu produktu artrīta un osteoartrīta ievainojumu ārstniecībai.

Turklāt suņu artrītu nav iespējams pilnībā izārstēt ar šobrīd pieejamajiem risinājumiem.

Cilmes šūnu terapija ir vienīgais risinājums, kam var uzticēties.

Inovatīvajai cilmes šūnu terapijas tehnoloģijai, kurā tiek izmantotas nenoteiktas šūnas no suņa ķermeņa, piemīt potenciāls palīdzēt suņiem atlabt vēl labāk nekā jebkad iepriekš.

Suņu artrīts

Suņa locītavas ķermenī ir atkarīgas no skrimšļu kārtas, kas darbojas kā šoka absorbētājs locītavā. Tāpat tā nodrošina virsmu, kas savstarpēji savienotajiem kauliem palīdz viegli kustēties vienam pār otru. Sinoviālais šķidrums nodrošina lubrikāciju, kas palīdz šim procesam.

Artrīts padara skrimsli nolietotu un raupju.

Dažreiz kauli sāk berzēties viens pret otru. Sinoviālais šķidrums sāk pazust un zaudēt tā lubricējošās īpašības.  Šādas izmaiņas suņu locītavās var izraisīt berzi un sāpes.

stem cell therapy for dogs

Tāpat artrīts var uzrasties līdz ar abnormālu locītavu veidojošo kaulu novietojumu, kā arī ar gurnu displāziju (ģenētiska slimība, kurai raksturīga abnormāli sekla locītavas kabatiņa) vai kopā ar kādu traumu, novecošanās procesā un ilgstošā locītavu struktūru nolietošanā un plīsumos.

Suņi ar liekā svara problēmām var iegūt artrītu jaunākā vecumā un smagākā pakāpē – tas tāpēc, ka locītavām ir lielāka slodze, un tām ir jānotur lielāks svars nekā paredzēts.

Artrīts, kas rodas līdz ar vecumu, ir ļoti populāra problēma, kas dažus suņus skar pat vairāk nekā 70% gadījumos. Artrīts tāpat var rasties locītavās bez īpaša iemesla. Artrīts var skart kā vienu, tā arī vairākas locītavas. Lai arī jebkura locītava var būt artrīta skarta, visbiežāk artrīts skar gūžas, ceļus, plecus un elkoņus, kā arī mugurkaulu.

Dažas veselības problēmas var būt ļoti specifiskas kādai konkrētai suņu šķirnei. Tā, piemēram, ņūfaundlendi no visām suņu šķirnēm ir visvairāk pakļauti krustenisko saišu slimībām. Rotveileriem ir plaši izplatītas ceļu un elkoņu problēmas, savukārt Bernes ganu suņi bieži sirgst ar elkoņu displāziju.

Kā tas strādā

Mūsu suņu cilmes šūnas ir pieaugušas multipotentas cilmes šūnas, kas var transformēties specializētās šūnās un kam piemīt spēja reģenerēt dažādus audus, tādus kā skrimšļa, kaula, cīpslu un muskuļu audus.

Šīs šūnas samazina rētaudu veidošanos. Tās rada trofisku, imunosupresīvu, pretiekaisuma un anti apoptisku efektu un aktivē paša ķermeņa cilmes šūnas, pārveidojot lokālo vidi un tādējādi stimulējot audu reģenerāciju.

Rezultāti un ieguvumi

Allogēns, standartizēts un gatavs lietošanai CaniCell nodrošina sekojošās priekšrocības:

Neinvazīva procedūra, kas tiek veikta, lai iegūtu mezenhimālās šūnas individuālajam dzīvniekam.
CaniCell sagatavošanā tiek izmantotas jauna un veselīga donora suņa šūnas.
Samazinātatas sāpes un iekaisums sunim.
Augsti homogēna suņa mezenhimālo šūnu populācija, kas iegūta
ar īpašu šūnu ieguves un sagatavošanas tehnoloģiju.
Tūlītēja šūnu pieejamība transplantācijai.
Uzlabota suņa mobilitāte (samazinātas sāpes, stīvums un klibums).
Ilgtermiņa reģenerācijas efekts, kura rezultāti redzami jau pēc 2 nedēļām.
90% pozitīvu rezultātu rādītājs no mūsu klientiem.
*Saistību atruna: Medrego reģeneratīvās medicīnas produkti nav klasificējami kā medicīniskie produkti** vai veterinārās zāles. Medrego produkti satur sterilas dzīvnieku mezenhimālās audu šūnas, kas ir paredzētas lietošanai tikai dzīvniekiem. Produkts ir izgatavots pēc veterinārārsta pieprasījuma. 
** Definīciju veterinārajām zālēm  Eiropas Savienībā var atrast 2. pantā Eiropas Parlamenta un Padomes Direktīvā 2004/28/EK, grozījums Eiropas Parlamenta un Padomes Direktīvai 2001/82/EK.

Ieteiktie raksti:

Stem Cell Therapy for dog Arthritis treatmentHow Stem Cell Therapy changes a dog’s life

50% of big breed dogs suffer from joint diseases like arthritis, and stem cell therapy currently is the only thing that can actually help.

Dog Arthritis Treatment with Stem Cell Therapy

Dog Arthritis: Causes, Symptoms & Treatment

Arthritis is a condition which is tough to treat. However, many people believe that stem cells can help. And they are correct.

Questions and answers about the stem cell therapy for animal treatmentAnimal Stem Cell Therapy: Questions & Answers

We gathered some frequently asked questions about animal stem cell therapy and provided some answers.