Medrego cilmes šūnu ārstnieciskie risinājumi: efektīvi, droši un par samērīgu cenu.

Veicot izvēli par labu kādam ražotājam, produktam vai pakalpojumu sniedzējam, vienmēr eksistē kāds kritērijs, iemesls vai pat vairāki iemesli, kādēļ kāds izvēlas tieši to pakalpojumu/preci tieši no tā ražotāja/pakalpojumu sniedzēja. Medrego komanda vēlas jūs iepazīstināt ar vairākiem faktiem, kas var kalpot par lieliskiem kritērijiem dzīvnieku cilmes šūnu terapijas izvēlē.

Kvalitātes un drošības garantija
Mūsu darba pamatā ir strikta un apstiprināta Kvalitātes Kontrole, kas atbilst Eiropas direktīvām un samazina baktēriju un vīrusu iedarbības riskus. Līdz ar katru cilmes šūnu produktu mēs tāpat izsūtām arī trešās puses laboratorijas Kvalitātes Kontroles sertifikātu.
Šūnas tiek sagatavotas saskaņā ar protokolu un sekojošiem standartiem (ISO9001:2008).
Pierādīti rezultāti
Ārstnieciskā terapija ir pieejama un tiek izmantota jau kopš 2004. gada, un ir pieejami neskaitāmi pētnieciskie darbi par šo tēmu. Mūsu pašu pieredzē ir vairāki simti praktisko gadījumu, tāpēc mēs labi zinām, ka mūsu produkta izmantošanas rezultativitāte sasniedz līdz pat ~ 85-90%. Ilgtermiņa reģeneratīvais cilmes šūnu efekts ir pamanāms pat pēc vairākiem mēnešiem. Medrego aizsargātā tehnoloģija un unikālais šūnu avots padara mūsu produktu par labāko produktu tirgū, jo tā sastāvā ir vairāk aktīvo augšanas faktoru, kas ir nepieciešami reģeneratīvajai iedarbībai.
ĀTRĀKA ATLABŠANA UN MAZĀK ATKĀRTOTO IEVAINOJUMU
Citas terapijas parasti paredz ilgstošu gaidīšanas laiku un rētaudu veidošanos, kas pacientu pakļauj atkārtota ievainojuma rašanās iespējai. Mūsu cilmes šūnu terapija neveido rētaudus, tā stimulē un atbalsta ķermeni lai atjaunotu ievainoto vietu ar šūnām, kas ir līdzīgas oriģinālajiem audiem. Mūsu produkts nodrošina līdz pat 3 reizēm ātrāku ārstēšanas procesu, un pirmie uzlabojumi ir redzami jau pēc 2 nedēļām.
Simtiem dzīvnieku ir atgriezušies to iepriekšējā veselības stāvoklī un pārsteiguši viņu saimnieku cerības.
SAMĒRĪGAS CENAS
Mēs nevaram izmērīt izārstēta un laimīga dzīvnieka vērtību, taču mēs esam spēruši milzīgus soļus, lai mūsu terapija būtu arvien vairāk pieejama jebkuram klientam. Mūsu allogēnās (no donora iegūtās) cilmes šūnu terapijas ir ekonomiski izdevīgākas par autologajām cilmes šūnu terapijām, bet to efektivitātes līmenis ir vienādi augsts. Apvienojumā ar ilgermiņa pretiekaisuma efektu, mūsu cilmes šūnu produkti tāpat ietaupa vairāk līdzekļu un laika salīdzinājumā ar citiem parastajiem ārstnieciskajiem risinājumiem.
VIENKĀRŠA LIETOŠANA
Mūsu standartizētais ārstnieciskais produkts satur 10 miljonus sterilu alogēno mezenhiālo audu šūnu, kas ir aseptiski iepakotas lietošanai gatavā šļircē vai flakonā. Tās var tikt vienkārši uzglabātas saldētavā (-20C or -80C) līdz brīdim, kad tās ir nepieciešamas. Ievainojuma gadījumā vajag tikai atkausēt sasaldēto produktu, un tas ir gatavs injicēšanai, izmantojot ultrasonogrāfijas palīdzību. To var vienkārši izdarīt kā klīnikā, tā arī laukā (zirgam).
INDIVIDUĀLA ĀRSTNIECĪBA
Mūsu augsti kvalificētā un pieredzējusī komanda ar R&D zināšanām spēj izgatavot specifiskus produktus katram gadījumam. Tas var būt jebkurš dzīvnieks vai efekts, ko Jūs vēlaties sasniegt – sākot no ikdienišķu ievainojumu ārstniecības līdz pat individuālai imūnmodulācijai ar mērķi sasniegt maksimālu veikumu brīdī, kad tas ir nepieciešams.
Mēs gūstam panākumus kopā ar mūsu klientiem!
*Saistību atruna: Medrego reģeneratīvās medicīnas produkti nav klasificējami kā medicīniskie produkti** vai veterinārās zāles. Medrego produkti satur sterilas dzīvnieku mezenhimālās audu šūnas, kas ir paredzētas lietošanai tikai dzīvniekiem. Produkts ir izgatavots pēc veterinārārsta pieprasījuma.
** Definīciju veterinārajām zālēm  Eiropas Savienībā var atrast 2. pantā Eiropas Parlamenta un Padomes Direktīvā 2004/28/EK, grozījums Eiropas Parlamenta un Padomes Direktīvai 2001/82/EK.