Jaunās cilmes šūnu terapijas dzīvniekiem

animal cell therapiesCilmes šūnu terapija ir viena no retajām ārstniecības metodēm, kas ir attiecināma uz reģeneratīvo medicīnu. Tā ir strauji augoša joma, kas rada lielu kņadu veterinārās un cilvēku medicīnas sfērās. Šāda veida ārstniecībā tiek izmantoti paša ķermeņa atlabšanas un atjaunošanās rīki ar mērķi uzlabot atlabšanas/dzīšanas procesus.

Jūs varat palīdzēt savam četrkājainajam mīlulim atlabt pēc ievainojumu gūšanas vai vienkārši uzlabot viņa ķermeņa veikumu, iestājoties vecumam. Cilmes šūnas padarīs visu darbu.

Cilmes šūnas ir šūnas, kurām piemīt potenciāls attīstīties kādā vai vairākās dažādās specializētās šūnās, kas veido tādus ķermeņa audus kā muskuļus, kaulus, asinis, nervus un citus.

Šajā jomā tiek veikti dažādi pētījumi dekādēm, un tas viss ar vienu mērķi – lai jūs būtu pārliecināti par šīs ārstnieciskās metodes drošumu un efektivitāti. Vairāk informācijas par pētījumiem varat lasīt mūsu Zinātnes un publikāciju sadaļā.


*Saistību atruna: Medrego reģeneratīvās medicīnas produkti nav klasificējami kā medicīniskie produkti** vai veterinārās zāles. Medrego produkti satur sterilas dzīvnieku mezenhimālās audu šūnas, kas ir paredzētas lietošanai tikai dzīvniekiem. Produkts ir izgatavots pēc veterinārārsta pieprasījuma.

** Definīciju veterinārajām zālēm Eiropas Savienībā var atrast 2. pantā Eiropas Parlamenta un Padomes Direktīvā 2004/28/EK, grozījums Eiropas Parlamenta un Padomes Direktīvai 2001/82/EK.

 


Pierādīta Efektivitāte

Zinātnieki un ārsti cilmes šūnas dzīvnieku ārstēšanai izmanto jau kopš 2004. gada. Mūsu komandai ir vērā ņemama pieredze dažādu populāru diagnožu ārstēšanā suņiem un zirgiem.

Cilmes šūnas ir pierādījušas savu efektivitāti mīksto audu bojājumu novēršanā zirgiem un suņiem. Pozitīvu iznākumu līmenis šādos gadījumos ir virs 85%.

Papildus mēs piedāvājam cilmes šūnu terapiju imunomodulācijai, tādējādi uzlabojot dzīvnieka veselības vājo posmu, kā arī nodrošinot sekmīgu atveseļošanos pēc operācijām.

Ieteiktie raksti:

Questions and answers about the stem cell therapy for animal treatmentAnimal Stem Cell Therapy: Questions & Answers

We gathered some frequently asked questions about animal stem cell therapy and provided some answers.

Autologous vs. Allogeneic – which one to choose?

Allogeneic (donor-derived) and autologous (own-derived) stem cell therapies – which one to choose and why?

Horse tendon and ligament injury treatment with stem cells3 common equine injuries & ways to treat them

Three common types of equine tendon and ligament injuries and how veterinarians treat them.