Ražošana

Vai esi nonācis situācijā, kad ir nepieciešams uzticams tehnoloģijas jomas partneris Eiropā, lai attīstītu kādu risinājumu?

Mēs piedāvājam nodot mums ražošanā šos pakalpojumus un atvieglot savu darba slogu. Mums ir izcili rezultāti allogēnu un autologu šūnu terapijas medicīnisko produktu izstrādē, In-Vitro analīžu veikšanā, kvalitātes nodrošināšanas risinājumu izstrādē, kā arī šūnu kultūras risinājumu izstrādē.

Mēs varam nodrošināt: Šūnu izolāciju & Šūnu kultūru, Kvalitātes Kontroli, Apstrādes pakalpojumus (pildīšana, pakošana, marķēšana), Uzglabāšanas pakalpojumus un citus pakalpojumus;

Kvalitātes Vadības Risinājumi

Esi uzticama partnera meklējumos, kas nodrošinātu Tava produkta kvalitātes kontroli?

Mēs nodrošinām izejvielu pārbaudes, šūnu kvalitātes analīzi, šūnu noteikšanu un stabilitātes novērtējumu. Tāpat mēs varam palīdzēt Jums izvēlēties atbilstošus kvalitātes kritērijus pētījuma veikšanai un likumdošanas atbilstībai.

Šūnu Kultūras Risinājumi

Vai esi uzticama Eiropas sadarbības partnera meklējumos, kas palīdzētu attīstīt šūnu kultūras risinājumus?

Mēs ticam, ka šūnu kvalitāte ir pamats jebkurai veiksmīgai šūnu terapijai.  Ja esi iesaistīts pētniecībā un attīstībā, vai ražošanā biotehnoloģiju jomā, mēs Tev piedāvājam uzticamus un pielāgojamus pakalpojumus.

Mums ir vairāk nekā 15 gadu pieredze ar dažādām šūnu kultūrām, kā arī esam veikuši šūnu izolāciju un pavairošanu no dažādiem cilvēku, dzīvnieku un augu audiem.

Medrego Research And Manufacturing of Stem cells