Dod iespēju dzīvespriekam ar mūsu cilmes šūnu terapiju

MEDREGO Ir vadošais dzīvnieku reģeneratīvās medicīnas inovatīvo risinājumu ražotājs.

Mēs piedāvājam cilmes šūnu ārstnieciskās procedūras suņiem, zirgiem un kamieļiem. 

Par mums

Mūsu inovatīvais biotehnoloģiskais uzņēmums.

Medrego ir plaša profila uzņēmums, kura darbības mērķis ir uzlabot dzīvnieku veselības un vispārējo stāvokli, izmantojot mūsu inovatīvos risinājumus. Mūsu specialitātes jomas ietver dzīvnieku atveseļošanos pēc gūtajiem ievainojumiem, dzīvnieku snieguma uzlabošanos, kā arī to veiktspējas un produktivitātes paaugstināšanos.

Mūsu laboratorijā mēs izstrādājam cilmes šūnu ārstnieciskās injekcijas, gēnu terapiju un citus individuālus risinājumus cilvēka labākajiem draugiem – suņiem, kaķiem, zirgiem un kamieļiem. Lai arī pamatā strādājam ar risinājumiem izplatītākajiem mājdzīvniekiem, patiesībā mēs varam palīdzēt jebkuram dzīvniekam, kas jums rūp, pat tādām pasaulē retāk sastopamajām šķirnēm kā baltajai lauvai vai sniega leopardam.

Populārākie ārstnieciskie risinājumi.

Mums ir liela pieredze izplatītāko zirgu cīpslu un saišu ievainojumu, kā arī suņu artrīta, osteoartrīta un locītavu ievainojumu ārstniecībā. Tāpat mēs izmantojam cilmes šūnas imunomodulācijā ar mērķi uzlabot dzīvnieka organisma un veselības vājākos punktus, kā arī, lai veicinātu veiksmīgu atveseļošanos pēc operācijām.

Mēs izmantojam jaunākās medicīnas tendences un šūnu inovācijas no cilvēku sfēras un pielietojam tos dzīvniekiem, lai radītu nākotnes ārstnieciskos līdzekļus. R&D (izpēte un attīstība) ir būtiska mūsu darba daļa. Mēs izmantojam savu patentēto tehnoloģiju un šūnu avotus, lai piedāvātu visefektīvākos ārstniecības līdzekļus.

Mūsu ekspertīze.

Medrego komanda specializējas taukādu šūnās, kas tiek izmantotas lielākajā daļā mūsu ārstniecisko līdzekļu. Tāpat mēs esam veikuši pētījumus par citiem šūnu avotiem. Mēs izmantojam mūsu patentēto tehnoloģiju un unikālo šūnu avotu, lai sniegtu vēl labākus rezultātus par jebkuru citu līdzīga veida ārstniecisko terapiju.

Mūsu komandai ir vairāk nekā 100 summāro gadu pieredze cilmes šūnu ārstnieciskajos risinājumos. Izmantojot savas zināšanas un laboratorijas aprīkojumu, mēs varam strādāt arī privāti, lai izstrādātu unikālus risinājumus jūsu vajadzībām ar mērķi uzlabot jūsu mīluļa sniegumu, palielināt tā enerģijas resursus un ļaujot tiem kļūt vēl lieliskākiem!

Mēs sūtām mūsu produktus uz jebkuru pasaules punktu. Tāpat mūsu komanda ir atvērta dažādām sadarbības un zināšanu apmaiņas iespējām.

Mūsu vērtības:

Inovācija attīstībai 100%
Drošuma garantija 100%
Augstākā kvalitāte 100%
Virzība uz izcilību 100%

Cilmes šūnas ir mūsu nākotne veselības un medicīnas jomā

Sazinieties ar mums

Mūsu misija un vīzija!

Uz Izcilību! Tas ir mūsu virziens it visā, ko mēs darām!

Mūsu vīzija ir kļūt par vadošo uzņēmumu dzīvnieku biotehnoloģiju jomā un piedāvāt finansiāli pieejamus cilmes šūnu ārstnieciskos risinājumus jebkuram dzīvniekam kā izvēli Nr. 1.

Mūsu komanda

Vadošais zinātnieks

PhD, Dr.biol. Jānis Ancāns

Zinātniskās komandas vadītājs. Atbildīgs par R&D, jaunu produktu izstrādi. Daudzu publikāciju autors. Ir strādājis Eiropas Zāļu aģentūrā. Liela pieredze darbā ar cilmes šūnām.

Pētnieks

Mr. Mārtiņš Borodušķis

Pētnieks un konsultants. Pētniecības aktivitātes ietver cilvēku un dzīvnieku šūnu bioloģiju, šūnu terapijas potenciāla uzlabošanu.

Biznesa attīstītājs

Mr. Normunds Daudišs

Biznesa vadības maģistrs. Atbildīgs par stratēģisko konceptu, biznesa izaugsmi un eksporta tirgus vadību.

Nauris-Laizans_stem cell horses
FEI veterinārārsts, konsultants

Dr. Nauris Laizāns

Mūsu komandas veterinārārsts. Specializējas zirgu sporta medicīnā un ķirurģijā. Ārstē zirgus ar cilmes šūnām kopš 2013.

Agris_ilgazs
Zirgu veterinārārsts, konsultants

PhD, Dr.med.vet. Agris Ilgažs

Mūsu komandas zirgu jomas veterinārārsts. Specializējas ķirurģijā un ortopēdijā. Vairāk nekā 20 gadu pieredze veterinārajā jomā.

Produktu attīstītājs

Mr. Elvijs Treifelds

Produktu virzības un dizaina eksperts. Ar savu kreativitāti un neatlaidību pozitīvi ietekmē mūsu produktu virzību visā pasaulē.

Marketing manager and Copywriter
Satura un mārketinga speciāliste

Ms. Elga Berķe

Biznesa, satura un mārketinga menedžere. Profesionālo un radošo reklāmas tekstu sastādītāja, tulkošanas un tiešsaistes mārketinga aktivitāšu speciāliste.

Ar jaunākajām tehnoloģijām aprīkota, mūsdienīga laboratorija

Mūsu laboratorija

Mūsu komandas laboratorija atrodas Ziemeļeiropā, skaistajā Rīgas pilsētas apkārtnē, Latvijā. Modernajai laboratorijai ir augstākais drošības profils, un mēs strādājam saskaņā ar ISO 9001 kvalitātes standartiem.

Augsti kvalificētais darbaspēks ir atbildīgs par visām ikdienas aktivitātēm. Laboratorija ir aprīkota ar visu, kas nepieciešams cilmes šūnu risinājumu attīstībai un uzglabāšanai.