Suņa artrīta ārstniecība ar cilmes šūnu terapiju

Top 3 iemesli, kādēļ ārstēt suņu artrītu ar cilmes šūnu terapiju

Ja tavam sunim ir artrīts, tad tu noteikti jau zini visas tradicionālās metodes, ko veterināri var izmantot, lai palīdzētu tavam sunim tikt galā ar artrīta radītajām sāpēm. Šie ārstnieciskie līdzekļi ir paredzēti efektīvai tava suņa dzīvesveida izmainīšanai, kā arī sāpju mazināšanai, veidojot muskuļus un samazinot svaru.

Šie ārstnieciskie līdzekļi strādā, tie patiešām mazina sāpes, taču tie nenovērš pašu problēmu.

Cilmes šūnu terapija savukārt var mazināt sāpes un uzpampumu locītavā, novēršot pašu problēmu.

Daudzi cilvēki vēl aizvien šaubās par to, vai cilmes šūnas patiešām var palīdzēt viņiem un viņu suņiem, jo beigu galā tas nav tikai tavs suns un viņa dzīvesveids, kuru ietekmē suņa artrīts – tas ir arī tavs dzīvesveids.

Zemāk ir aplūkoti TOP 3 iemesli, kādēļ cilmes šūnu terapija ir labākā ārstnieciskā metode suņiem ar artrītu. Šis saraksts ņem vērā visu – tavas attiecības ar tavu suni, tava suņa labklājību un labsajūtu, tradicionālo ārstniecisko līdzekļu laika faktorus, kā arī cenas.

1. Labklājība

Suņu artrīta ārstniecība ar cilmes šūnām

Ja tavs suns cieš no artrīta, tu, visticamāk, redzēsi izmaiņas sava suņa uzvedībā kopumā – tas ir tāpēc, ka suns cieš no sāpēm. Līdz ar to tavas un tava suņa attiecības beigās transformēsies no draudzības līdz aprūpēšanai.

Tomēr 85%-90% no visiem cilmes šūnu ārstniecības gadījumiem ir uzrādījuši ievērojamus uzlabojumus suņu kustībā un sāpju samazinājumu, uzlabojot suņu labklājību un viņu garastāvokli, atgriežot jums atpakaļ savu draugu.

2. Laiks

Suņu artrīta ārstniecība ar cilmes šūnām
Tradicionālie artrīta ārstnieciskie līdzekļi ir uz visu mūžu, tie ir paredzēti šādai lietošanai ar mērķi nodrošināt tavam sunim visas piedevas, nodarbības un sāpju mazinātājus, kas viņam ir nepieciešami, lai atvieglotu artrīta izraisītos simptomus.

Savukārt cilmes šūnu terapijas pilnas iedarbības laiks ir aptuveni 5 mēneši, un daudziem suņiem var novērot pirmās veselības un pašsajūtas uzlabošanās pazīmes jau pirmajās 2 nedēļās.

3. Ārstniecības izmaksas

Suņu artrīta ārstniecība ar cilmes šūnu terapiju

Daudzi cilvēki uzskata, ka cilmes šūnu terapija nav piemērota tās izmaksu dēļ – tiek uzskatīts, ka tā ir ārpus pieejamā budžeta, un, lai arī cik ļoti cilvēki vēlētos palīdzēt savam sunim, viņu pagalmā gluži vienkārši naudas koks neaug.

Ja tā aizdomājas, tradicionālie ārstnieciskie līdzekļi ilgtermiņā izmaksās, visticamāk, daudz vairāk nekā cilmes šūnu terapija. Visa ārstniecība, jaunie ēdieni, piedevas, pretsāpju injekcijas – tas viss maksā naudu, un, lai arī cilmes šūnu terapija var prasīt vienu lielāku maksājumu, visticamāk tā ietaupīs jūsu līdzekļus visa jūsu suņa dzīves ilgumā.

Veterināri, kas izmanto no taukaudiem iegūtu cilmes šūnu terapiju, ziņo, ka 85%-90% visu gadījumu uzrāda ievērojamus uzlabojumus kustībā, ievērojamu sāpju samazināšanos, kā arī ievērojamu dzīves kvalitātes uzlabošanos 5 mēnešu laikā, daudzos gadījumos pat 3 nedēļu laikā.

Medrego piedāvā no taukaudiem iegūtu cilmes šūnu injekcijas jūsu mīluļa ārstniecībai. Mēs tāpat izmantojam arī savu unikālo šūnu ieguves avotu, lai sniegtu jums visefektīvāko un inovatīvāko cilmes šūnu terapiju, kas šobrīd tirgū ir pieejama. Vēlaties uzzināt vairāk? Sazinieties ar mums, un mēs labprāt jums palīdzēsim!

Previous PostNext Post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *