Cilmes šūnu terapija dzīvniekiem

Cilmes šūnas – dzīvnieku ārstniecības nākotne

Kamēr eksistē liela kņada saistībā ar cilmes šūnu izmantošanu cilvēku ārstniecībā, dzīvnieku jomas zinātnieki cilmes šūnu ārstnieciskos risinājumus intensīvi izmanto dažādu dzīvnieku kaišu un traumu ārstēšanā.

Cilmes šūnu terapija dzīvniekiem
Cilmes šūnu terapija dzīvniekiem

Kas ir cilmes šūnu terapija?

Cilmes šūnas var salīdzināt ar baltu lapu. Kad tās tiek ievietotas konkrētos apstākļos, cilmes šūnas var transformēties konkrētajiem apstākļiem un vietai nepieciešamajās šūnās. Tā, piemēram, ja cilmes šūnas tiek ievietotas vietā, kur ir bojāti audi, tad cilmes šūnas var transformēties, lai palīdzētu bojātos audus atjaunot. Tas ir ļoti komplicēts process.

Cilmes šūnas parasti tiek iegūtas no cita dzīvnieka. Šāda veida šūnas ir pazīstamas kā allogēnās (no donora iegūtās) šūnas. Protams, šūnām jābūt iegūtām no šī paša dzīvnieka sugas – šķiet diezgan loģiski, ka cilmes šūnu efekts atšķirtos, ja sunim tiktu transplantētas kaķa cilmes šūnas. Citos gadījumos cilmes šūnas var iegūt tieši no ārstējamā dzīvnieka – pacienta. Šāda veida šūnas dēvē par autologajām cilmes šūnām.

Allogēno (donora) un autologo cilmes šūnu izmantošanas efektivitāte ir līdzīga, taču mēs saskatām vairākas priekšrocības allogēnās cilmes šūnu terapijas izvēlē.

Kā cilmes šūnu terapija tiek izmantota?

Dog arthritis treatment with Stem Cell Therapy
Dog arthritis treatment with Stem Cell Therapy

Darbs ar cilmes šūnām bieži ir saistīts ar dzīvnieku locītavu un audu atjaunošanu un ārstniecību. Tā, piemēram, zirgu ārstniecībā cilmes šūnas veiksmīgi tiek izmantotas, lai paātrinātu cīpslu dzīšanas ātrumu un palielinātu šī procesa efektivitāti.

Suņu cilmes šūnas tiek izmantotas artrīta ārstniecībā, tāpat tās izmanto, lai paātrinātu locītavu dzīšanas laiku un palīdzētu gūžu aizstāšanas procedūrās.
Nekas no tā nav diskutējams – eksistē virkne pierādījumu, ka cilmes šūnu risinājumi strādā.

 

Ja mēs varam atjaunot orgānus, mūsu dzīvnieki spētu garākas, veselīgākas un priekpilnākas dzīves.

Mēs varētu novērst kaitējumu, kas dabiski rodas līdz ar vecumu. Mēs varētu novērst iedzimtus ievainojumus un slimības. Nav jūtams limits tam, kas var tikt paveikts. Principā mēs varētu palielināt šo dzīvnieku dzīves ilgumu. Kamēr vien mēs turpināt redzēt cilmes šūnu ārstniecības pozitīvos rezultātus, tikmēr nav šaubu – cilmes šūnu ārstniecība ir nākotne.

Palieciet ar mums un sekojiet mums sociālajos medijos, lai saņemtu jaunākos pētījumus cilmes šūnu terapijas jomā, kā arī mūsu jaunākos ārstnieciskos risinājumus. Medrego piedāvā reģeneratīvās medicīnas risinājumus dzīvniekiem, izmantojot cilmes šūnu tehnoloģijas, lai sniegtu jaunākos, efektīvākos un 100% drošus dzīvnieku ārstnieciskos produktus par saprātīgu cenu!

Pasūtiet mūsu cilmes šūnu ārstnieciskos produktus, sazinoties ar mums jau tūlīt >>

Previous PostNext Post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *